CJSMAJ20CA
MFR.Part #
CJSMAJ20CA
JLCPCB Part #
C7499101
Description
12.3A@10/1000us 20V 24.48V 32.1V 400W@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMAG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS