CJSMAJ11CA
MFR.Part #
CJSMAJ11CA
JLCPCB Part #
C7499093
Description
11V 13.49V 18V 22A@10/1000us 400W@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMAG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS