CJSMAJ10CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
CJSMAJ10CA
JLCPCB Part #
C7499092
Package
SMAG
Description
10V 12.29V 16.8V 23.5A 400W@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMAG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS