CJSMF90A
- MFR.Part #
- CJSMF90A
- JLCPCB Part #
- C7499026
- Description
- 1.35A@10/1000us 110.92V 144.5V 200W@10/1000us 5uA 90V TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS