SPM2512-4R7MA
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
SPM2512-4R7MA
JLCPCB Part #
C7471169
Package
SMD,2.5x2mm
Description
1.8A 150mΩ 2.4A 4.7uH ±20% SMD,2.5x2mm Power Inductors ROHS