SPM2512-1R0MD
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
SPM2512-1R0MD
JLCPCB Part #
C7471164
Package
SMD,2.5x2mm
Description
16mΩ 1uH 5.2A 6.5A ±20% SMD,2.5x2mm Power Inductors ROHS