SMCJ58A-L
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMCJ58A-L
JLCPCB Part #
C7470422
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1uA 58V 6.5A@10/1000us 600W@10/1000us 71.2V 93.6V TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS