SMCJ120CA-L
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMCJ120CA-L
JLCPCB Part #
C7470379
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1 120V 147V 193V 1uA 3.1A@10/1000us 600W@10/1000us SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS