SMBFJ22A
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMBFJ22A
JLCPCB Part #
C7470376
Package
SMBF
Description
-55℃~+150℃ 16.9A 1uA 22V 26.9V 35.5V 390pF 600W@10/1000us TVS SMBF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS