JMTK320N10A
MFR.Part #
JMTK320N10A
JLCPCB Part #
C7464725
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 100pF 2.5V 2.858nF 30A 66nC@10V 88W TO-252-2 MOSFETs ROHS