5.0SMDJ64CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu JieJie Microelectronics
MFR.Part #
5.0SMDJ64CA
JLCPCB Part #
C7464724
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 103V 1uA 48.6A@10/1000us 5kW@10/1000us 64V 78.6V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS