ELR1V681M102500Y
Extended
Manufacturer
Guangdong TOPAZ Elec Tech
MFR.Part #
ELR1V681M102500Y
JLCPCB Part #
C7462925
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
10mm 25mm 35V 680uF ±20% Plugin,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS