NCE60P04SN
MFR.Part #
NCE60P04SN
JLCPCB Part #
C7462063
Package
SOT-23-6L
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.5W 120mΩ@10V 1V 25nC 35pF 4A 60V 930pF SOT-23-6L MOSFETs ROHS