MAX6320PUK42CW+
MFR.Part #
MAX6320PUK42CW+
JLCPCB Part #
C7460180
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 140ms 1V~5.5V 4.2V Active Low Open Drain Voltage Monitor Yes SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS