MAX6470TA15BD3+
MFR.Part #
MAX6470TA15BD3+
JLCPCB Part #
C7459759
Package
TDFN-8-EP(3x3)
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5V 150uVrms 300mA 5.5V 82uA Fixed Over Current Protection Positive TDFN-8-EP(3x3) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS