380LX103M080A052
MFR.Part #
380LX103M080A052
JLCPCB Part #
C7459368
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 3000hrs@85℃ 33mΩ@120Hz 35mm 50mm 6.4A@120Hz 80V ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS