DS1804U-100/TR
MFR.Part #
DS1804U-100/TR
JLCPCB Part #
C7457426
Package
MSOP-8
Description
1 100 100kΩ 2.7V~5.5V 750ppm/℃ ±20% MSOP-8 Digital Potentiometers ROHS