DS1077U-100+T&R
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
DS1077U-100+T&R
JLCPCB Part #
C7456161
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 100MHz 4.75V~5.25V 50mA MSOP-8 Programmable Oscillators ROHS