DS1809Z-010+C
MFR.Part #
DS1809Z-010+C
JLCPCB Part #
C7455645
Package
SO-8
Description
-40℃~+85℃ 1 10kΩ 1MHz 25uA 4.5V~5.5V 64 750ppm/℃ EEPROM Linear ±20% SO-8 Digital Potentiometers ROHS