MAX8511EXK26+
MFR.Part #
MAX8511EXK26+
JLCPCB Part #
C7454855
Description
-40℃~+85℃ 1 120mA 135mV@(120mA) 2.6V 230uV 40uA 6V 72dB@(1kHz) Fixed Positive SC70-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS