MAX6034AEXR33+T
MFR.Part #
MAX6034AEXR33+T
JLCPCB Part #
C7454795
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 125uA 3.3V 3.5V~5.5V 30ppm/℃ 88uVrms Fixed Series ±0.2% SC-70-3 Voltage Reference ROHS