MAX6029ESA25+T
MFR.Part #
MAX6029ESA25+T
JLCPCB Part #
C7454794
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 137uVrms 2.5V 2.7V~12.6V 30ppm/℃ 4mA 5.75uA Fixed Series SOIC-8 Voltage Reference ROHS