DS1847E-050/T&R
MFR.Part #
DS1847E-050/T&R
JLCPCB Part #
C7454010
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+95℃ 2 256 3V~5.5V 50kΩ 850ppm/℃ EEPROM I2C Linear TSSOP-14 Digital Potentiometers