DS1077LU-60+
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
DS1077LU-60+
JLCPCB Part #
C7453972
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 2.7V~3.6V 25mA 60MHz MSOP-8 Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers ROHS