DS1087LU-66+
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
DS1087LU-66+
JLCPCB Part #
C7451000
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 1 2.7V~3.6V 66MHz I2C MSOP-8 Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers ROHS