PESD12VS1UB(UMW)
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
PESD12VS1UB(UMW)
JLCPCB Part #
C7436895
Package
SOD-523
Description
1 12V 15V 180W@8/20us 35V 38pF 50nA 5A@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 Unidirectional SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS