JMSH1509AC-U
MFR.Part #
JMSH1509AC-U
JLCPCB Part #
C7436866
Package
TO-220-3L
Description
1 N-channel 150V 179W 2.181nF 3.2V 30nC@10V 363pF 7.9pF 90A 9mΩ@10V TO-220-3L MOSFETs ROHS