MFR03SF150JA10
MFR.Part #
MFR03SF150JA10
JLCPCB Part #
C83398
Description
15Ω 3W 500V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS