CQ01WMF100JTEE
MFR.Part #
CQ01WMF100JTEE
JLCPCB Part #
C7432395
Description
-100ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 10Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS