XY2500R-T-2.5-4P
MFR.Part #
XY2500R-T-2.5-4P
JLCPCB Part #
C784963
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
1 125V 1x4P 2.5mm 4 4A 4P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS