XY112B-5.08-2*2P
Extended
Manufacturer
Ningbo Xinlaiya Elec.
MFR.Part #
XY112B-5.08-2*2P
JLCPCB Part #
C784926
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
10A 12~28 2 2 2.5 2x2P 300V 4P 5.08mm Green 插件,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS