25121WF4752T4E
MFR.Part #
25121WF4752T4E
JLCPCB Part #
C784345
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 47.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS