0201WMF1434TEE
MFR.Part #
0201WMF1434TEE
JLCPCB Part #
C784121
Description
-55℃~+155℃ 1.43MΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS