EKY-350ETD152MK35S
MFR.Part #
EKY-350ETD152MK35S
JLCPCB Part #
C783004
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 1500uF 2.88A@100kHz 35V 35mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS