UBH-U-100-30F-t-X1
Extended
Manufacturer
Shenzhen Yezhan Elec.
MFR.Part #
UBH-U-100-30F-t-X1
JLCPCB Part #
C782065
Package
Plugin
Description
100A 30mV 3W Shunt Through-hole ±1% 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS