SLPX471M160C1P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLPX471M160C1P3
JLCPCB Part #
C7364189
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.86A@120Hz 10mm 160V 25mm 25mm 3000hrs@85℃ 423mΩ@120Hz 470uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS