SLPX271M220A1P3
MFR.Part #
SLPX271M220A1P3
JLCPCB Part #
C7364185
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.42A@120Hz 10mm 220V 22mm 25mm 270uF 3000hrs@85℃ 737mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS