SLP271M250C3P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLP271M250C3P3
JLCPCB Part #
C7364177
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.27A@120Hz 10mm 250V 25mm 270uF 3000hrs@105℃ 30mm 737mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS