MT200DT12L2
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MT200DT12L2
JLCPCB Part #
C781227
Package
L2
Description
1 SCR and 6 diodes 1.2kV 1.4V 150mA 200A 3V 5.5kA L2 Thyristors (SCR)/Modules ROHS