MT150DT16L2
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MT150DT16L2
JLCPCB Part #
C781213
Package
L2
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 SCR and 6 diodes 1.6kV 150mA 3V L2 Thyristors (SCR)/Modules ROHS