MT100DT18L1
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MT100DT18L1
JLCPCB Part #
C781204
Package
L1
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 SCR and 6 diodes 1.8kV 150mA 3V L1 Thyristors (SCR)/Modules ROHS