MF200K12F2
MFR.Part #
MF200K12F2
JLCPCB Part #
C781158
Package
F2
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.2kV 1mA@1.2kV 2.3V@200A 200A 57ns F2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS