MF200DU12FJ
MFR.Part #
MF200DU12FJ
JLCPCB Part #
C781150
Package
FJ
Description
-40℃~+150℃ 1.2kV 1.6V@100A 1.6kA 100A 2 Independent 320W 45ns 500uA@1.2kV FJ Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS