MF200C12F2
MFR.Part #
MF200C12F2
JLCPCB Part #
C781146
Package
F2
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Series Connection 1.2kV 1mA@1.2kV 2.3V@200A 200A 57ns F2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS