MF200C06F2
MFR.Part #
MF200C06F2
JLCPCB Part #
C781145
Package
F2
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Series Connection 1.15V@200A 140ns 200A 500uA@600V 600V F2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS