MF200A12F2N
MFR.Part #
MF200A12F2N
JLCPCB Part #
C781143
Package
F2N
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 1.2kV 1mA@1.2kV 2.3V@200A 200A 57ns F2N Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS