MF100K12F5
MFR.Part #
MF100K12F5
JLCPCB Part #
C781131
Package
F5
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.2kV 1.65V@100A 100A 200uA@600V 35ns F5 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS