MF100K12F1
MFR.Part #
MF100K12F1
JLCPCB Part #
C781130
Package
F1
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.2kV 1.58V@100A 100A 1mA@1.2kV 55ns F1 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS