MF100C12F2N
MFR.Part #
MF100C12F2N
JLCPCB Part #
C781126
Package
F2N
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Series Connection 1.2kV 1.58V@100A 100A 1mA@1.2kV 55ns F2N Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS