MF100C06F1
MFR.Part #
MF100C06F1
JLCPCB Part #
C781123
Package
F1
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Series Connection 1.25V@100A 1.5kA 100A 280W 45ns 50uA@600V 600V F1 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS